Аёллар ўртасида Суперлига 2019

АёЛЛАР ФУТБОЛИ БЎЙИЧА XXV –ЧЕМПИОНАТ ТАҚВИМИ

Шарқий минтақа:
“Андижанка” (Андижон)
“Навбаҳор” (Наманган)
“Нефтчи” (Фарғона)
“Бунёдкор” (Тошкент)
“Локомотив” (Тошкент)
“Пахтакор” (Тошкент)
“Металлург” (Бекобод)
Ғарбий минтақа:
“АГМК” (Олмалиқ)
“Сўғдиёна” (Жиззах)
“Қизилқум” (Навоий)
“Севинч” (Қарши)
“Шўртан” (Ғузор)
“Динамо” (Самарқанд)
“Бухоро” (Бухоро)
“Сурхон” (Термиз)

 

Чемпионат. 1-босқич. 1-давра.

1-тур.

10 апрель.

“Андижанка” –  “Навбаҳор” 0-0

“Пахтакор” – “Локомотив” 0-0

11 апрель.
“Қизилқум”– “Бухоро” 1-0
“Динамо” – “Шўртан” 0-3
“Агмк” -“Сўғдиёна” 0-1

15 апрель
“Бунёдкор” – “Металлург” 5-2
“Сурхон” –  “Севинч” 0-5

2-тур.

3 май. “шарқ”.
“Нефтчи” – “Андижанка” 1-1
“Бунёдкор”– “Пахтакор” 8-1
“Металлург” – “Локомотив” 5-1
“Навбаҳор” дам олади

4 май. “ғарб”.
“Сурхон” – “Қизилқум” 2-3
“Севинч” – “Бухоро” 8-0

3 май
“Агмк”  – “Шўртан” 4-0
“Сўғдиёна” – “Динамо” 6-0

3-тур.

6 май. “шарқ”.

“Нефтчи” – “Навбаҳор” 2-1
“Металлург” – “Пахтакор” 0-0
“Бунёдкор” – “Локомотив” 2-0
“Андижанка” дам олади

7 май. “ғарб”.
“Севинч” – “Қизилқум” 9-0
“Сурхон” – “Бухоро” 1-2

6 май
“Агмк” – “Динамо” 4-1
“Сўғдиёна” – “Шўртан” 4-0

4-тур

12 май. “шарқ”.

“Пахтакор” – “Нефтчи” 5-1
“Андижанка” – “Бунёдкор” 0-7
“Навбаҳор” – “Металлург” 0-8
“локомотив” дам олади

13 май. “ғарб”.
“Шўртан” – “Қизилқум” 0-1
“Динамо” – “Бухоро” 0-1
“Севинч” – “Агмк” 2-0
“Сурхон” – “Сўғдиёна” 0-5

5-тур

15 май. “шарқ”.
“Локомотив” – “Нефтчи” 4-0
“Андижанка” – ”Металлург” 0-4
“Навбаҳор” – “Бунёдкор” 3-5
“Пахтакор” дам олади

16 май. “ғарб”.
“Шўртан” – “Бухоро” 3-0
“Динамо” – “Қизилқум” 0-3
“Севинч” – “Сўғдиёна” 2-0
“Сурхон” – “Агмк” 0-5

6-тур

20 май. “шарқ”.
“Нефтчи ” – “Бунёдкор”  0-8
“Пахтакор” – ”Андижанка” 0-0
“Локомотив” – “Навбаҳор” 2-2
“Металлург” дам олади

21 май. “ғарб”.
“Қизилқум” – “Агмк” 1-3
“Бухоро” – “Сўғдиёна” 0-8
“Шўртан”  – “Севинч” 1-5
“Динамо” – “Сурхон” 0-0

7-тур

23 май. “шарқ”.
“Нефтчи “ – “металлург” 0-10
“пахтакор” – ”навбаҳор” 5-0
“локомотив” – “андижанка” 2-0
“бунёдкор” дам олади
24 май. “ғарб”.
“қизилқум” – “сўғдиёна” 2-8
“бухоро” – “агмк” 0-4
“шўртан”  – “сурхон” 5-0
23 май.
“динамо” – “севинч” 0-8
биринчилик.

1-тур. 27-31 май.  “қибрай”.

чемпионат. 1-босқич.

2-давра.

8-тур

1 июнь. “шарқ”.
“металлург” –  “нефтчи” + – –
“навбаҳор” – “пахтакор” 1-2
“андижанка” – “локомотив” 1-1
“бунёдкор” дам олади

1 июнь. “ғарб”.
“сўғдиёна” –  “қизилқум” 6-2
“агмк” – “бухоро” 6-2
“сурхон” –  “шўртан” 1-6
“севинч” – “динамо” 10-0

9-тур

4 июнь. “шарқ”.

“бунёдкор” – “нефтчи “ + – –
“андижанка” – “пахтакор” 0-1
“навбаҳор” – “локомотив” 1-3
“металлург” дам олади

4 июнь. “ғарб”.
“агмк” – “қизилқум” 4-0
“сўғдиёна” – “бухоро” 13-0
“севинч” – “шўртан” 3-0

“сурхон” –  “динамо” 0-6

10-тур

7 июнь. “шарқ”.

“нефтчи” – “локомотив” 1-3
”металлург” – “андижанка” 3-0
“бунёдкор” – “навбаҳор” 6-2
“пахтакор” дам олади

8 июнь. “ғарб”.

“бухоро” – “шўртан” 0-4
“қизилқум” – “динамо” 2-1
“сўғдиёна” – “сурхон” 9-0
“агмк ” – “севинч” 1-3

11-тур

10 июнь. “шарқ”.

“нефтчи” – “пахтакор” 0-3
“бунёдкор” – “андижанка” 6-0
“металлург” – “навбаҳор” 6-0
“локомотив” дам олади

11 июнь. “ғарб”.
“қизилқум” – “шўртан” 2-2
“бухоро” – “динамо” 2-0
“агмк – “сурхон” 2-0
“сўғдиёна” – “севинч” 0-0

12-тур.

17 июн. “шарқ”.
“навбаҳор” -“нефтчи” 5-0
“пахтакор” – “металлург” 0-1
“локомотив” – “бунёдкор” 2-6
“андижанка” дам олади

18 июнь. “ғарб”.
“қизилқум” – “севинч” 0-11
“бухоро”  – “сурхон” 3-0

19 июнь.

“агмк”  –  “динамо” 8-0
“шўртан”- “сўғдиёна” 1-1

13-тур.

20 июнь. “шарқ”.
“андижанка” – ”нефтчи” 3-0
“локомотив” – “металлург” 0-3

19 июнь
“пахтакор” – “бунёдкор” 1-5
“навбаҳор” дам олади

21 июнь. “ғарб”.
“қизилқум” – “сурхон” 3-1
“бухоро” – “севинч” 0-5

22 июнь.
“шўртан” –  “агмк” 0-2
“динамо” – “сўғдиёна” 2-5

14-тур.

24 июнь

“навбаҳор” – “андижанка” 4-1

“локомотив” – “пахтакор”1-1

25 июнь

“бухоро” – ”қизилқум” 0-1

“шўртан” – “динамо” 7-2

“сўғдиёна” – “агмк” 4-1

26 июнь

“севинч” – “сурхон”. 12-0

27 июнь

“металлург” – “бунёдкор” 1-5

биринчилик.

2-тур. 26-30 июнь.  “қибрай”.

Чемпионат. 2-босқич. 2-давра.

Шарқий минтақа:
“Локомотив-W”
“Пахтакор-W”
“Бунёдкор-W”
“Металлург-W”  
“АГМК-W”
“Сўғдиёна-W” 
“Қизилқум-W”
“Севинч”
1-тур.
“Локомотив-W” – “Пахтакор-W” 3-2
“Бунёдкор-W” – “Металлург-W” 1-1 
“АГМК-W” – “Сўғдиёна-W” 1-3
“Қизилқум-W” – “Севинч-W” 0-7
Ғарбий минтақа:
“Бухоро-W”
“АГМК-2-W”
“Навбаҳор-W”
“Динамо-W”
“Андижанка-W”
“Сурхон-W”
“Нефтчи-W”
“Шўртан-Леди”1-тур.
8-август (пайшанба)
“Бухоро-W” – “АГМК-2-W” 0-1
“Навбаҳор-W” – “Динамо-W” 4-0
“Андижанка-W” – “Сурхон-W” 6-0
“Нефтчи-W” – “Шўртан-Леди” – – +2-тур.
9-август (жума)
“Динамо-W” – “Бухоро-W” 1-0
“АГМК-2-W” – “Шўртан-Леди”1-4
“Навбаҳор-W” – “Сурхон-W” –  5-1
“Нефтчи-W” – “Андижанка-W”  – – +

3-тур.
10-август (шанба)
“Бухоро-W” -“Шўртан-Леди”  2-2
“Динамо-W” – “Сурхон-W” 6-0
“АГМК-2-W” – “Андижанка-W” 2-2
“Навбаҳор-W” – “Нефтчи-W”  + – –

4-тур.
11-август (якшанба)
“Сурхон-W” – “Бухоро-W”   1-4
“Шўртан-Леди” – “Андижанка-W”  2-1
“АГМК-2-W” – “Навбаҳор-W”   3-12
“Динамо-W” – “Нефтчи-W”  + – –

5-тур.
19-cентябрь (пайшанба)
“Бухоро-W” –  “Андижанка-W” 0-2
“Сурхон-W” – “Нефтчи-W” + – –
“Шўртан-Леди” – “Навбаҳор-W” 1-3
“Динамо-W” – “АГМК-2-W” 3-0

6-тур.
20-cентябрь (жума)
“Нефтчи-W” – “Бухоро-W” – -+
“Андижанка-W” – “Навбаҳор-W”  2-3
“Сурхон-W” – “АГМК-2-W” 0-1
“Шўртан-Леди” – “Динамо-W” 3-1

7-тур.
21-cентябрь (шанба)
“Бухоро-W” – “Навбаҳор-W” 1-4
“Нефтчи-W” – “АГМК-2-W” – – +
“Андижанка-W” – “Динамо-W” 2-1
“Сурхон-W” – “Шўртан-Леди” 1-1