Про-Лига “В” 2019

В Про-Лигаси тўлиқ тақвими

3 апрель куни ЎзПФЛ биносида В Про-Лига ушбу мавсумига қуръа ташланди.

Қуйида ушбу тақвим билан танишиш мумкин.

Ғарб минтақаси

Биринчи давра
1-тур (11 апрель)

Янгиер – Иттифоқ Бухоро
Ғиждувон – Иттифоқ Навоий
Зирабулоқ – Зарангари
Орол – Зомин

2-тур (16 апрель)
Иттифоқ Бухоро – Зомин
Зарангари – Орол
Иттифоқ Навоий – Зирабулоқ
Янгиер – Ғиждувон

3-тур (23 апрель)
Ғиждувон – Иттифоқ Бухоро
Зирабулоқ – Янгиер
Орол – Иттифоқ Навоий
Зомин – Зарангари

4-тур (27 апрель)
Иттифоқ Бухоро – Зарангари
Иттифоқ Навоий – Зомин
Янгиер – Орол
Ғиждувон – Зирабулоқ

5-тур (7 май)
Зирабулоқ – Иттифоқ Бухоро
Орол – Ғиждувон
Зомин – Янгиер
Зарангари – Иттифоқ Навоий

6-тур (14 май)
Иттифоқ Бухоро – Иттифоқ Навоий
Янгиер – Зарангари
Ғиждувон – Зомин
Зирабулоқ – Орол

7-тур (21 май)
Орол – Иттифоқ Бухоро
Зомин – Зирабулоқ
Зарангари – Ғиждувон
Иттифоқ Навоий – Янгиер

 Иккинчи давра
8-тур (28 май)
Иттифоқ Бухоро – Янгиер
Иттифоқ Навоий – Ғиждувон
Зарангари – Зирабулоқ
Зомин – Орол

9-тур (4 июнь)
Зомин – Иттифоқ Бухоро
Орол – Зарангари
Зирабулоқ – Иттифоқ Навоий
Ғиждувон – Янгиер

10-тур (11 июнь)
Иттифоқ Бухоро – Ғиждувон
Янгиер – Зирабулоқ
Иттифоқ Навоий – Орол
Зарангари – Зомин

11-тур (23 июнь)
Зарангари – Иттифоқ Бухоро
Зомин – Иттифоқ Навоий
Орол – Янгиер
Зирабулоқ – Ғиждувон

12-тур (1 июль)
Иттифоқ Бухоро – Зирабулоқ
Ғиждувон – Орол
Янгиер – Зомин
Иттифоқ Навоий – Зарангари

13-тур (29 июль)
Иттифоқ Навоий – Иттифоқ Бухоро
Зарангари – Янгиер
Зомин – Ғиждувон
Орол – Зирабулоқ

14-тур (8 август)
Иттифоқ Бухоро – Орол
Зирабулоқ – Зомин
Ғиждувон – Зарангари
Янгиер – Иттифоқ Навоий

 Учинчи давра
15-тур (13 август)
Янгиер – Иттифоқ Бухоро
Ғиждувон – Иттифоқ Навоий
Зирабулоқ – Зарангари
Орол – Зомин

16-тур (20 август)
Иттифоқ Бухоро – Зомин
Зарангари – Орол
Иттифоқ Навоий – Зирабулоқ
Янгиер – Ғиждувон

17-тур (27 август)
Ғиждувон – Иттифоқ Бухоро
Зирабулоқ – Янгиер
Орол – Иттифоқ Навоий
Зомин – Зарангари

18-тур (3 сентябрь)
Иттифоқ Бухоро – Зарангари
Иттифоқ Навоий – Зомин
Янгиер – Орол
Ғиждувон – Зирабулоқ

19-тур (10 сентябрь)
Зирабулоқ – Иттифоқ Бухоро
Орол – Ғиждувон
Зомин – Янгиер
Зарангари – Иттифоқ Навоий

20-тур (17 сентябрь)
Иттифоқ Бухоро – Иттифоқ Навоий
Янгиер – Зарангари
Ғиждувон – Зомин
Зирабулоқ – Орол

21-тур (24 сентябрь)
Орол – Иттифоқ Бухоро
Зомин – Зирабулоқ
Зарангари – Ғиждувон
Иттифоқ Навоий – Янгиер

Тўртинчи давра
22-тур (2 октябрь)
Иттифоқ Бухоро – Янгиер
Иттифоқ Навоий – Ғиждувон
Зарангари – Зирабулоқ
Зомин – Орол

23-тур (8 октябрь)
Зомин – Иттифоқ Бухоро
Орол – Зарангари
Зирабулоқ – Иттифоқ Навоий
Ғиждувон – Янгиер

24-тур (15 октябрь)
Иттифоқ Бухоро – Ғиждувон
Янгиер – Зирабулоқ
Иттифоқ Навоий – Орол
Зарангари – Зомин

25-тур (22 октябрь)
Зарангари – Иттифоқ Бухоро
Зомин – Иттифоқ Навоий
Орол – Янгиер
Зирабулоқ – Ғиждувон

26-тур (28 октябрь)
Иттифоқ Бухоро – Зирабулоқ
Ғиждувон – Орол
Янгиер – Зомин
Иттифоқ Навоий – Зарангари

27-тур (5 ноябрь)
Иттифоқ Навоий – Иттифоқ Бухоро
Зарангари – Янгиер
Зомин – Ғиждувон
Орол – Зирабулоқ

28-тур (12 ноябрь)
Иттифоқ Бухоро – Орол
Зирабулоқ – Зомин
Ғиждувон – Зарангари
Янгиер – Иттифоқ Навоий

Шарқ минтақаси

Биринчи давра
1-тур (11 апрель)

Турон – Локомотив-БФК
Раш-Милк – Бунёдкор-2
Яшнобод – Андижон-2
Чиғатой – Рубин

2-тур (16 апрель)
Локомотив-БФК – Рубин
Андижон-2 – Чиғатой
Бунёдкор-2 – Яшнобод
Турон – Раш-Милк

3-тур (23 апрель)
Раш-Милк – Локомотив-БФК
Яшнобод – Турон
Чиғатой – Бунёдкор-2
Рубин – Андижон-2

4-тур (27 апрель)
Локомотив-БФК – Андижон-2
Бунёдкор-2 – Рубин
Турон – Чиғатой
Раш-Милк – Яшнобод

5-тур (7 май)
Яшнобод – Локомотив-БФК
Чиғатой – Раш-Милк
Рубин – Турон
Андижон-2 – Бунёдкор-2

6-тур (14 май)
Локомотив-БФК – Бунёдкор-2
Турон – Андижон-2
Раш-Милк – Рубин
Яшнобод – Чиғатой

7-тур (21 май)
Чиғатой – Локомотив-БФК
Рубин – Яшнобод
Андижон-2 – Раш-Милк
Бунёдкор-2 – Турон

 Иккинчи давра
8-тур (28 май)
Локомотив-БФК – Турон
Бунёдкор-2 – Раш-Милк
Андижон-2 – Яшнобод
Рубин – Чиғатой

9-тур (4 июнь)
Рубин- Локомотив-БФК
Чиғатой – Андижон-2
Яшнобод – Бунёдкор-2
Раш-Милк – Турон

10-тур (11 июнь)
Локомотив-БФК – Раш-Милк
Турон – Яшнобод
Бунёдкор-2 – Чиғатой
Андижон-2 – Рубин

11-тур (23 июнь)
Андижон-2 – Локомотив-БФК
Рубин – Бунёдкор-2
Чиғатой – Турон
Яшнобод – Раш-Милк

12-тур (1 июль)
Локомотив-БФК – Яшнобод
Раш-Милк – Чиғатой
Турон – Рубин
Бунёдкор-2 – Андижон-2

13-тур (29 июль)
Бунёдкор-2 – Локомотив-БФК
Андижон-2 – Турон
Рубин – Раш-Милк
Чиғатой – Яшнобод

14-тур (8 август)
Локомотив-БФК – Чиғатой
Яшнобод – Рубин
Раш-Милк – Андижон-2
Турон – Бунёдкор-2

 Учинчи давра
15-тур (13 август)
Турон – Локомотив-БФК
Раш-Милк – Бунёдкор-2
Яшнобод – Андижон-2
Чиғатой – Рубин

16-тур (20 август)
Локомотив-БФК – Рубин
Андижон-2 – Чиғатой
Бунёдкор-2 – Яшнобод
Турон – Раш-Милк

17-тур (27 август)
Раш-Милк – Локомотив-БФК
Яшнобод – Турон
Чиғатой – Бунёдкор-2
Рубин – Андижон-2

18-тур (3 сентябрь)
Локомотив-БФК – Андижон-2
Бунёдкор-2 – Рубин
Турон – Чиғатой
Раш-Милк – Яшнобод

19-тур (10 сентябрь)
Яшнобод – Локомотив-БФК
Чиғатой – Раш-Милк
Рубин – Турон
Андижон-2 – Бунёдкор-2

20-тур (17 сентябрь)
Локомотив-БФК – Бунёдкор-2
Турон – Андижон-2
Раш-Милк – Рубин
Яшнобод – Чиғатой

21-тур (24 сентябрь)
Чиғатой – Локомотив-БФК
Рубин – Яшнобод
Андижон-2 – Раш-Милк
Бунёдкор-2 – Турон

Тўртинчи давра
22-тур (2 октябрь)
Локомотив-БФК – Турон
Бунёдкор-2 – Раш-Милк
Андижон-2 – Яшнобод
Рубин – Чиғатой

23-тур (8 октябрь)
Рубин – Локомотив-БФК
Чиғатой – Андижон-2
Яшнобод – Бунёдкор-2
Раш-Милк – Турон

24-тур (15 октябрь)
Локомотив-БФК – Раш-Милк
Турон – Яшнобод
Бунёдкор-2 – Чиғатой
Андижон-2 – Рубин

25-тур (22 октябрь)
Андижон-2 – Локомотив-БФК
Рубин – Бунёдкор-2
Чиғатой – Турон
Яшнобод – Раш-Милк

26-тур (28 октябрь)
Локомотив-БФК – Яшнобод
Раш-Милк – Чиғатой
Турон – Рубин
Бунёдкор-2 – Андижон-2

27-тур (5 ноябрь)
Бунёдкор-2 – Локомотив-БФК
Андижон-2 – Турон
Рубин – Раш-Милк
Чиғатой – Яшнобод

28-тур (12 ноябрь)
Локомотив-БФК – Чиғатой
Яшнобод – Рубин
Раш-Милк – Андижон-2
Турон – Бунёдкор-2