Календар ва Натижалар Аёллар ўртасида 2018

Аёллар ўртасида мамлакат чемпионати тақвими

БИРИНЧИ ДАВРА


1-тур

1 апрель (якшанба)

«Нефтчи » (Фарғона)«Навбаҳор» (Наманган)

АГМК (Олмалиқ)«Сўғдиёна» (Жиззах)

«Пахтакор» (Тошкент)«Локомотив» (Тошкент)

«Қизилқум» (Навоий) – «Қўқон-1912» (Қўқон)

«Бухоро» (Бухоро)«Андижанка» (Андижон)

3 апрель (сешанба)

«Севинч» (Қарши)«Металлург» (Бекобод)

«Шўртан-Леди» (Ғузар) 1 – 2 «Бунёдкор» (Тошкент)


 2-тур

4 апрель (чоршанба)

«АГМК»«Локомотив»

«Пахтакор»  – «Сўғдиёна»

«Қизилқум»«Андижанка»

«Бухоро»«Қўқон-1912»

6 апрель (жума)

«Севинч»«Бунёдкор» 2:0

«Шўртан-Леди» 2-1 «Металлург» 2:1


3-тур

17 апрель (сешанба)

«Қўқон-1912»«Андижанка»

«Сўғдиёна»  – Қизилқум»

«Локомотив»«Бухоро»

«Металлург»АГМК

«Бунёдкор»  – «Пахтакор»

«Нефтчи» «Севинч»

«Навбаҳор» 0-3 «Шўртан-Леди»


4-тур

20 апрель (жума)

«Сўғдиёна»  – «Бухоро»

«Локомотив»«Қизилқум»

«Металлург»  – «Пахтакор»

«Бунёдкор»  – «АГМК»

«Нефтчи»0 – 8 «Шўртан-Леди»

«Навбаҳор»  – «Севинч»


5-тур

25 апрель (чоршанба)

«Севинч» 6 – 0 «Шўртан-Леди» учрашуви 18 июнга кўчирилган

«АГМК» «Нефтчи»

«Пахтакор»«Навбаҳор»

«Қизилқум» 0 – 12 «Металлург» учрашуви 16 июнга кўчирилган

«Бухоро» 1 – 3 «Бунёдкор»учрашуви 16 июнга кўчирилган

«Қўқон-1912»«Сўғдиёна»

«Андижанка»«Локомотив»


6-тур

28 апрель (шанба)

«АГМК» «Навбаҳор»

«Пахтакор»«Нефтчи»

«Қизилқум» 0 – 10 «Бунёдкор» учрашуви 19 июнга кўчирилган

«Бухоро» 1 – 2 «Металлург» учрашуви 19 июнга кўчирилган

«Қўқон-1912»«Локомотив»

«Андижанка»«Сўғдиёна»


7-тур

16 май (чоршанба)

«Сўғдиёна»  3 – 1 «Локомотив»

«Металлург»  10 – 0  «Қўқон-1912»

«Бунёдкор»  2 – 0  Андижанка»

«Нефтчи»  1 – 0 «Қизилқум»

«Навбаҳор»  2 – 1  «Бухоро»

«Севинч»  2 – 0  АГМК

«Шўртан-Леди»  7 – 1  «Пахтакор»


8-тур

19 май (шанба)

«Металлург» 4 – 0 «Андижанка»

«Бунёдкор» 10 – 0 Қўқон-1912»

«Нефтчи» 1 – 0 «Бухоро»

«Навбаҳор» 1 – 1 «Қизилқум»

«Севинч» 8 – 0 «Пахтакор»

«Шўртан-Леди» 1 – 0 АГМК


9-тур

24 май (пайшанба)

АГМК 7 – 1 «Пахтакор»

«Қизилқум» 0 –  8 «Севинч»

«Бухоро» 1 – 4 «Шўртан-Леди»

«Қўқон-1912» 1 – 2 «Нефтчи»

«Андижанка» 1 – 1 «Навбаҳор»

«Сўғдиёна» 2 – 5 «Металлург»

«Локомотив» 0 – 6 «Бунёдкор»


10-тур

27 май (якшанба)

«Қизилқум» 0 – 4 «Шўртан-Леди»

«Бухоро» 2 – 9 «Севинч»

«Қўқон-1912» 2 – 1 «Навбаҳор»

«Андижанка» 4 – 2 «Нефтчи»

«Сўғдиёна» 1 – 2 Бунёдкор»

«Локомотив»1 – 5 «Металлург»


11-тур

1 июнь (жума)

«Металлург» 0 – 1 «Бунёдкор»

«Нефтчи» 1 – 3 «Сўғдиёна»

«Навбаҳор» 2 – 1 «Локомотив»

«Севинч» 15 – 0 «Қўқон-1912»

«Шўртан-Леди» 3 – 0 «Андижанка»

«АГМК»  10 – 1 «Қизилқум»

«Пахтакор» 4 – 1 «Бухоро»


12-тур

4 июнь (душанба)

«Нефтчи» 1 – 0 «Локомотив»

«Навбаҳор» 1 – 3 «Сўғдиёна»

«Севинч» 7 – 0 «Андижанка»

«Шўртан-Леди» 8 – 2 «Қўқон-1912»

«АГМК» 4 – 1 «Бухоро»

«Пахтакор» 3 – 0 «Қизилқум»


13-тур

10 июнь (якшанба)

«Қизилқум» 0 – 1 «Бухоро»

«Қўқон-1912» 1 – 4 «АГМК»

«Андижанка» 1 – 0 «Пахтакор»

«Сўғдиёна» 2 –  5«Севинч»

«Локомотив» 0 – 2 «Шўртан-Леди»

«Металлург» 10 – 0 «Нефтчи»

«Бунёдкор»  6 – 0«Навбаҳор»


14-тур

13 июнь (чоршанба)

«Қўқон-1912» 0 – 1«Пахтакор»

«Андижанка» 0 – 3 «АГМК»

«Сўғдиёна»  4 – 2 «Шўртан-Леди»

«Локомотив» 0 – 9 «Севинч»

«Металлург» 11 – 0 «Навбаҳор»

«Бунёдкор» 10 – 0 Нефтчи»

18 июнь (5-турнинг қолдирилган ўйини)

«Севинч»6 – 0 «Шўртан-Леди»


ИККИНЧИ ДАВРА

15-тур

9 август (чоршанба)

«Бухоро» 0 – 2 «Қизилқум»

10 август (пайшанба)

«Пахтакор» 2 – 1 «Қўқон-1912»

«АГМК» 2 – 0 «Андижанка»

«Шўртан-Леди» 3 – 4 «Сўғдиёна»

«Севинч»5 – 0 «Локомотив»

«Навбаҳор» 1 – 4 «Металлург»

«Нефтчи» 0 – 7 «Бунёдкор»


16-тур

13 август (душанба)

«АГМК» 9 – 0 «Қўқон-1912»

«Пахтакор» 0 – 1 «Андижанка»

«Севинч» 2 – 0 «Сўғдиёна»

«Шўртан-Леди» 6 – 0 «Локомотив»

«Нефтчи» 1 – 8 «Металлург»

«Навбаҳор» 0 – 7 «Бунёдкор»


17-тур

26 август (якшанба)

«Бунёдкор»  2 – 0 «Металлург»

«Локомотив» 6 – 0 «Нефтчи»

«Сўғдиёна»  2 – 1 Навбаҳор»

«Андижанка» 0 – 1 «Севинч»

«Қўқон-1912» 1 – 6 «Шўртан-Леди»

«Бухоро» 0 – 6 «АГМК»

«Қизилқум» 3 – 1 «Пахтакор»


18-тур

29 август (чоршанба)

«Сўғдиёна» 3 – 1 Нефтчи»

«Локомотив» 6 – 1 «Навбаҳор»

«Қўқон-1912» 2 – 11 «Севинч»

«Андижанка» 1 – 2 «Шўртан-Леди»

«Қизилқум» 0 – 1 «АГМК»

«Бухоро» 0 – 0 «Пахтакор»


19-тур

5 сентябр (чоршанба)

«Пахтакор» 0 –  4 «АГМК»

«Шўртан-Леди» 5 – 1 «Қизилқум»

«Севинч» 12 – 0 «Бухоро»

«Навбаҳор» 3 – 0 «Қўқон-1912»

«Нефтчи» 1 – 1 «Андижанка»

«Бунёдкор» 1 – 0 «Сўғдиёна»

«Металлург» 3 – 2 «Локомотив»


20-тур

8 сентбр (шанба)

«Севинч» 7 – 0 «Қизилқум»

«Шўртан-Леди» 6 – 0 «Бухоро»

«Нефтчи» 3 – 0 «Қўқон-1912»

«Навбаҳор» 1 – 2 «Андижанка»

«Металлург» 0 – 0 «Сўғдиёна»

«Бунёдкор» 4 – 1  «Локомотив»


21-тур

24 сентябрь (душанба)

«Локомотив» 1 – 3 «Сўғдиёна»

«Андижанка» 0 – 3 «Металлург»

«Қўқон-1912» 0 – 4  «Бунёдкор»

«Бухоро»2 – 2 «Нефтчи»

«Қизилқум»2 – 1 «Навбаҳор»

«Пахтакор»0 – 2 «Севинч»

«АГМК» 5 – 1 «Шўртан-Леди» учрашуви 30 сентбрга кўчирилган


22-тур

27 сентябрь (чоршанба)

«Қўқон-1912» 0 – 4 «Металлург»

«Андижанка» 0 – 2 «Бунёдкор»

«Қизилқум» 1 – 0 «Нефтчи»

«Бухоро» 0 – 2 «Навбаҳор»

«АГМК» 0 – 3 «Севинч»

«Пахтакор» 0 – 4 «Шўртан-Леди»

30 сентябр (21-турнинг қолдирилган ўйини)

«АГМК» 5 – 1 «Шўртан-Леди»


23-тур

7 октябрь (якшанба)

«Навбаҳор» 1 – 3 «АГМК»

«Нефтчи» 1 – 1 «Пахтакор»

«Бунёдкор» 7 – 0 «Қизилқум»

«Металлург» 6 – 0 «Бухоро»

«Локомотив» 1 – 3 «Қўқон-1912»

«Сўғдиёна» 4 – 3 Андижанка»

«Шўртан-Леди» 0 – 3  «Севинч»


24-тур

10 октябрь (чоршанба)

«Нефтчи» 1 – 1 «АГМК»

«Навбаҳор»0 – 1 «Пахтакор»

«Металлург» 11 – 0 «Қизилқум»

«Бунёдкор» 7 – 0 Бухоро»

«Сўғдиёна» 3 – 0 Қўқон-1912»

«Локомотив» 4 – 0 «Андижанка»


25-тур

6 ноябрь (сешанба) 2-ноябрга кучирилди

«Бухоро»0 – 2 «Сўғдиёна»

«Қизилқум» 0 – 2 «Локомотив»

«Пахтакор» 0 – 3 Металлург»

«АГМК»1 – 5 «Бунёдкор»

«Шўртан-Леди»6 – 1«Нефтчи»

«Севинч» 6 – 0«Навбаҳор»

«Андижанка»1 – 0 «Қўқон-1912»


26-тур

9 ноябрь (жума) 5-ноябрга кучирилди

«Қизилқум» 0 – 3 «Сўғдиёна»

«Бухоро»0 –  1«Локомотив»

«АГМК» 0 – 1 «Металлург»

«Пахтакор»0 – 5 «Бунёдкор»

«Севинч» 8 – 0 «Нефтчи»

«Шўртан-Леди» 5 – 1 «Навбаҳор»


27-тур

14 ноябрь (чоршанба) 9-ноябрга кучирилди

«Навбаҳор»«Нефтчи»

«Бунёдкор»  – Севинч»

«Металлург»«Шўртан-Леди»

«Локомотив»«АГМК»

«Сўғдиёна»  – «Пахтакор»

«Андижанка»«Қизилқум»

«Қўқон-1912»«Бухоро»


28-тур

17 ноябрь (шанба) 12-ноябрга кучирилди

«Металлург» «Севинч»

«Бунёдкор»  – «Шўртан-Леди»

«Сўғдиёна»«АГМК»

«Локомотив»«Пахтакор»

«Қўқон-1912»«Қизилқум»

«Андижанка»«Бухоро»